KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11543623
nr 1154 3623
Caroline Färnström
(f. 1951), Sverige
Etsning, "Samlaren", signerad och numrerad 60/130, motivet: 21x16 cm
Caroline Färnström, svensk bildkonstnär född 1951.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 januari 2018
kl 18:54:40
3/1 21:01:19
Caroline Färnström
Läs mer om Caroline Färnström